Curs valutar: Fianirix-Group CSV 

19 septembrie 2018
Curs valutar Fianirix-Group CSV. Ratele de schimb - Fianirix-Group CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,720016,760016,710016,750016,680016,7200
EUREuro19,500019,540019,350019,400019,050019,1600
RUBRubla rusa0,24200,24400,22400,24200,24500,2480
RONLeu romanesc4,17004,19004,15004,17004,06004,1500
UAHHrivna ucraineana0,59000,61000,59000,61000,61000,6400
GBPLira sterlina20,750021,850020,550021,680020,020021,1000
CHFFranc elvetian16,150017,250017,000017,050016,550016,6500

Curs valutar Fianirix-Group CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Fianirix-Group CSV. Convertor valutar.