Curs valutar: Fianirix-Group CSV 

18 ianuarie 2019
Curs valutar Fianirix-Group CSV. Ratele de schimb - Fianirix-Group CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,100017,140017,080017,140017,260017,3000
EUREuro19,470019,520019,580019,640019,590019,6300
RUBRubla rusa0,25300,25600,25000,25400,25300,2570
RONLeu romanesc4,16004,18004,18004,20004,19004,2000
UAHHrivna ucraineana0,61000,64000,61000,64000,61000,6400
GBPLira sterlina20,950021,990020,520021,830020,650021,8500
CHFFranc elvetian17,020017,220017,020017,260017,030017,2600

Curs valutar Fianirix-Group CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Fianirix-Group CSV. Convertor valutar.