Curs valutar: Fianirix-Group CSV 

27 mai 2018
Curs valutar Fianirix-Group CSV. Ratele de schimb - Fianirix-Group CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,850016,880016,620016,640016,520016,5400
EUREuro19,650019,690019,620019,660020,020020,0700
RUBRubla rusa0,26800,27100,26300,26500,26000,2640
RONLeu romanesc4,20004,23004,21004,23004,28004,3100
UAHHrivna ucraineana0,64000,66000,63000,65000,63000,6500
GBPLira sterlina22,040022,480022,030022,350022,090022,9800
CHFFranc elvetian16,090016,950016,500016,530016,080016,8800

Curs valutar Fianirix-Group CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Fianirix-Group CSV. Convertor valutar.