Curs valutar: Fianirix-Group CSV 

18 iulie 2018
Curs valutar Fianirix-Group CSV. Ratele de schimb - Fianirix-Group CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,620016,650016,580016,610016,760016,7800
EUREuro19,430019,470019,450019,500019,550019,5800
RUBRubla rusa0,26200,26400,26100,26300,26300,2660
RONLeu romanesc4,16004,19004,16004,19004,17004,2200
UAHHrivna ucraineana0,63000,66000,63000,66000,64000,6700
GBPLira sterlina21,080021,880021,080021,900022,050022,1800
CHFFranc elvetian16,070016,780016,080016,850016,080016,8500

Curs valutar Fianirix-Group CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Fianirix-Group CSV. Convertor valutar.