Curs valutar: Fianirix-Group CSV 

14 noiembrie 2018
Curs valutar Fianirix-Group CSV. Ratele de schimb - Fianirix-Group CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,040017,090017,000017,060016,900016,9500
EUREuro19,210019,280019,410019,460019,500019,5600
RUBRubla rusa0,24700,24900,25300,25600,25200,2540
RONLeu romanesc4,11004,13004,15004,18004,16004,1900
UAHHrivna ucraineana0,60000,63000,60000,63000,60000,6300
GBPLira sterlina20,980022,050021,040022,240020,980022,1500
CHFFranc elvetian16,920017,050017,050017,150017,020017,2800

Curs valutar Fianirix-Group CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Fianirix-Group CSV. Convertor valutar.