Curs valutar: Fianirix-Group CSV 

18 februarie 2018
Curs valutar Fianirix-Group CSV. Ratele de schimb - Fianirix-Group CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,600016,650016,650016,690016,800016,8800
EUREuro20,750020,790020,410020,470020,480020,6000
RUBRubla rusa0,29100,29400,28400,28800,29300,2960
RONLeu romanesc4,40004,43004,38004,42004,37004,4200
UAHHrivna ucraineana0,62000,64000,61000,63000,59000,6200
GBPLira sterlina22,350023,470022,090023,150022,090023,1200
CHFFranc elvetian17,090017,950017,070017,750017,040017,4300

Curs valutar Fianirix-Group CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Fianirix-Group CSV. Convertor valutar.