Curs valutar: Fianirix-Group CSV 

19 octombrie 2017
Curs valutar Fianirix-Group CSV. Ratele de schimb - Fianirix-Group CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,280017,330017,350017,400017,570017,6200
EUREuro20,320020,390020,460020,530020,980021,0500
RUBRubla rusa0,29600,30000,29400,29700,29900,3020
RONLeu romanesc4,43004,46004,44004,47004,55004,5700
UAHHrivna ucraineana0,64000,67000,65000,67000,66000,6900
GBPLira sterlina22,270022,850022,580022,690023,050023,6000
CHFFranc elvetian17,800018,000018,000018,250018,050018,5500

Curs valutar Fianirix-Group CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Fianirix-Group CSV. Convertor valutar.