Curs valutar: Fianirix-Group CSV 

25 martie 2019
Curs valutar Fianirix-Group CSV. Ratele de schimb - Fianirix-Group CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,250017,280017,140017,190017,160017,1800
EUREuro19,470019,520019,350019,400019,420019,4800
RUBRubla rusa0,22700,27100,22900,26100,25600,2580
RONLeu romanesc4,07004,10004,05004,07004,08004,0900
UAHHrivna ucraineana0,64000,66000,64000,67000,63000,6500
GBPLira sterlina21,580022,650021,460022,570021,150022,1900
CHFFranc elvetian17,020017,230017,020017,150017,020017,1600

Curs valutar Fianirix-Group CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Fianirix-Group CSV. Convertor valutar.