Curs valutar: Fianirix-Group CSV 

12 decembrie 2017
Curs valutar Fianirix-Group CSV. Ratele de schimb - Fianirix-Group CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,210017,290017,120017,200017,610017,6600
EUREuro20,260020,380020,310020,430020,500020,5700
RUBRubla rusa0,28700,29000,28700,29000,29400,2960
RONLeu romanesc4,36004,38004,34004,37004,39004,4300
UAHHrivna ucraineana0,63000,65000,63000,65000,66000,6700
GBPLira sterlina22,090022,950022,090022,980022,090023,3500
CHFFranc elvetian17,050017,580017,060017,650017,070017,7500

Curs valutar Fianirix-Group CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Fianirix-Group CSV. Convertor valutar.