Curs valutar: Armetis-Grup CSV 

18 ianuarie 2019
Curs valutar Armetis-Grup CSV. Ratele de schimb - Armetis-Grup CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,120017,150017,080017,180017,230017,2800
EUREuro19,470019,510019,610019,680019,570019,6200
RUBRubla rusa0,25400,25600,25100,25300,25300,2560
RONLeu romanesc4,16004,18004,18004,21004,18004,2000
UAHHrivna ucraineana0,61000,63000,61000,64000,61000,6400
GBPLira sterlina21,920021,990021,510021,630021,560021,6300
CHFFranc elvetian17,150017,230017,160017,270017,220017,2900

Curs valutar Armetis-Grup CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Armetis-Grup CSV. Convertor valutar.