Curs valutar: Armetis-Grup CSV 

19 octombrie 2017
Curs valutar Armetis-Grup CSV. Ratele de schimb - Armetis-Grup CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,280017,330017,360017,410017,580017,6300
EUREuro20,330020,400020,500020,570020,980021,0500
RUBRubla rusa0,29700,29900,29500,29800,30000,3020
RONLeu romanesc4,43004,46004,45004,48004,55004,5700
UAHHrivna ucraineana0,64000,66000,65000,67000,67000,6900
GBPLira sterlina22,520022,640022,600022,710023,420023,6800
CHFFranc elvetian18,000018,120018,020018,160018,400018,4800

Curs valutar Armetis-Grup CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Armetis-Grup CSV. Convertor valutar.