Curs valutar: Armetis-Grup CSV 

19 septembrie 2018
Curs valutar Armetis-Grup CSV. Ratele de schimb - Armetis-Grup CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,720016,760016,720016,760016,690016,7300
EUREuro19,510019,550019,350019,420019,030019,1000
RUBRubla rusa0,24200,24400,23300,23600,24500,2470
RONLeu romanesc4,16004,18004,15004,17004,05004,0800
UAHHrivna ucraineana0,59000,62000,59000,62000,61000,6400
GBPLira sterlina21,760021,870021,520021,630021,030021,1600
CHFFranc elvetian17,170017,260017,020017,130016,560016,6400

Curs valutar Armetis-Grup CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Armetis-Grup CSV. Convertor valutar.