Curs valutar: Armetis-Grup CSV 

27 mai 2018
Curs valutar Armetis-Grup CSV. Ratele de schimb - Armetis-Grup CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,840016,890016,630016,680016,470016,5000
EUREuro19,650019,690019,620019,660020,070020,1100
RUBRubla rusa0,26800,27100,26400,26600,26200,2650
RONLeu romanesc4,21004,23004,21004,22004,29004,3100
UAHHrivna ucraineana0,64000,66000,63000,65000,63000,6500
GBPLira sterlina22,230022,360022,230022,280022,760022,8400
CHFFranc elvetian16,800016,890016,520016,558016,770016,8700

Curs valutar Armetis-Grup CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Armetis-Grup CSV. Convertor valutar.