Curs valutar: Armetis-Grup CSV 

18 iulie 2018
Curs valutar Armetis-Grup CSV. Ratele de schimb - Armetis-Grup CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,630016,660016,580016,620016,760016,7900
EUREuro19,440019,480019,420019,500019,550019,6000
RUBRubla rusa0,26200,26400,26100,26300,26200,2650
RONLeu romanesc4,16004,18004,15004,18004,16004,2000
UAHHrivna ucraineana0,63000,66000,63000,66000,64000,6600
GBPLira sterlina21,840021,930021,780021,840022,050022,1700
CHFFranc elvetian16,650016,750016,750016,840016,700016,8300

Curs valutar Armetis-Grup CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Armetis-Grup CSV. Convertor valutar.