Curs valutar: Armetis-Grup CSV 

7 mai 2021
Curs valutar Armetis-Grup CSV. Ratele de schimb - Armetis-Grup CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,820017,850017,700017,740017,930017,9600
EUREuro21,350021,390021,380021,440021,150021,1800
RUBRubla rusa0,23500,23700,23400,23700,23300,2350
RONLeu romanesc4,33004,35004,33004,35004,30004,3200
UAHHrivna ucraineana0,64000,66000,63000,65000,64000,6600
GBPLira sterlina24,660024,720024,450024,580024,830024,8800
CHFFranc elvetian19,350019,410019,250019,380019,280019,3600

Curs valutar Armetis-Grup CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Armetis-Grup CSV. Convertor valutar.