Curs valutar: Armetis-Grup CSV 

6 martie 2021
Curs valutar Armetis-Grup CSV. Ratele de schimb - Armetis-Grup CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,500017,650017,420017,540017,400017,4400
EUREuro20,900021,150021,100021,240020,900020,9400
RUBRubla rusa0,23100,23600,23100,23600,22700,2280
RONLeu romanesc4,27004,32004,30004,35004,26004,2700
UAHHrivna ucraineana0,62000,67000,62000,67000,62000,6400
GBPLira sterlina24,050024,340024,150024,340023,610023,6700
CHFFranc elvetian19,010019,380019,300019,410019,280019,3200

Curs valutar Armetis-Grup CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Armetis-Grup CSV. Convertor valutar.