Curs valutar: Armetis-Grup CSV 

3 august 2020
Curs valutar Armetis-Grup CSV. Ratele de schimb - Armetis-Grup CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,520016,670016,680016,820017,180017,2900
EUREuro19,460019,640019,400019,640019,260019,4700
RUBRubla rusa0,21300,22400,22800,23300,23500,2390
RONLeu romanesc4,03004,05003,97004,00003,95003,9800
UAHHrivna ucraineana0,56000,61000,58000,63000,63000,6600
GBPLira sterlina21,380021,560021,010021,300020,780021,2500
CHFFranc elvetian18,050018,250017,900018,230018,270018,4600

Curs valutar Armetis-Grup CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Armetis-Grup CSV. Convertor valutar.