Curs valutar: Armetis-Grup CSV 

25 martie 2019
Curs valutar Armetis-Grup CSV. Ratele de schimb - Armetis-Grup CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,250017,280017,210017,240017,150017,1800
EUREuro19,450019,510019,430019,460019,400019,4400
RUBRubla rusa0,26400,26600,26100,26300,25800,2600
RONLeu romanesc4,08004,10004,06004,08004,07004,0900
UAHHrivna ucraineana0,64000,66000,64000,66000,63000,6500
GBPLira sterlina22,560022,630022,680022,720022,160022,2100
CHFFranc elvetian17,170017,250017,120017,180017,130017,1800

Curs valutar Armetis-Grup CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Armetis-Grup CSV. Convertor valutar.