Curs valutar: Armetis-Grup CSV 

12 decembrie 2017
Curs valutar Armetis-Grup CSV. Ratele de schimb - Armetis-Grup CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,240017,320017,150017,230017,640017,6900
EUREuro20,300020,420020,320020,440020,510020,5800
RUBRubla rusa0,28800,29000,28700,29000,29500,2970
RONLeu romanesc4,35004,37004,34004,37004,38004,4100
UAHHrivna ucraineana0,63000,66000,63000,65000,66000,6800
GBPLira sterlina22,860022,940022,870022,940023,030023,1200
CHFFranc elvetian17,400017,520017,540017,620017,640017,7000

Curs valutar Armetis-Grup CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Armetis-Grup CSV. Convertor valutar.