Curs valutar: Armetis-Grup CSV 

18 februarie 2018
Curs valutar Armetis-Grup CSV. Ratele de schimb - Armetis-Grup CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,530016,620016,710016,740016,830016,9100
EUREuro20,520020,670020,450020,480020,460020,5800
RUBRubla rusa0,28900,29200,28200,28600,29100,2940
RONLeu romanesc4,39004,42004,37004,40004,37004,4000
UAHHrivna ucraineana0,61000,64000,61000,63000,58000,6100
GBPLira sterlina23,000023,280022,820022,940022,960023,0800
CADDolar canadian13,150013,480013,240013,58000,00000,0000
CHFFranc elvetian17,800017,960017,630017,740017,300017,4000

Curs valutar Armetis-Grup CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Armetis-Grup CSV. Convertor valutar.