Curs valutar: Armetis-Grup CSV 

19 iunie 2019
Curs valutar Armetis-Grup CSV. Ratele de schimb - Armetis-Grup CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.18,140018,180018,160018,210017,940017,9700
EUREuro20,330020,380020,470020,530019,980020,0300
RUBRubla rusa0,28000,28200,27700,27900,27400,2760
RONLeu romanesc4,29004,31004,32004,34004,18004,2000
UAHHrivna ucraineana0,69000,71000,69000,72000,68000,7000
GBPLira sterlina22,600022,690022,870022,950022,700022,7500
CHFFranc elvetian18,100018,180018,120018,190017,600017,6500

Curs valutar Armetis-Grup CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Armetis-Grup CSV. Convertor valutar.