Curs valutar: Armetis-Grup CSV 

26 noiembrie 2020
Curs valutar Armetis-Grup CSV. Ratele de schimb - Armetis-Grup CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,120017,240017,060017,120016,930017,0200
EUREuro20,340020,470020,230020,290019,950020,0800
RUBRubla rusa0,22400,22700,22100,22300,21800,2210
RONLeu romanesc4,14004,16004,13004,15004,06004,0800
UAHHrivna ucraineana0,60000,62000,61000,63000,59000,6100
GBPLira sterlina22,750022,870022,520022,610021,980022,1200
CHFFranc elvetian18,870018,980018,780018,840018,560018,6300

Curs valutar Armetis-Grup CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Armetis-Grup CSV. Convertor valutar.