Curs valutar: Armetis-Grup CSV 

14 noiembrie 2018
Curs valutar Armetis-Grup CSV. Ratele de schimb - Armetis-Grup CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,060017,090017,000017,040016,910016,9400
EUREuro19,220019,260019,440019,470019,510019,5500
RUBRubla rusa0,24800,25000,25300,25600,25300,2550
RONLeu romanesc4,11004,13004,15004,17004,16004,1800
UAHHrivna ucraineana0,60500,63000,60500,63000,60000,6300
GBPLira sterlina21,830021,970022,120022,230022,010022,1300
CHFFranc elvetian16,920016,990017,050017,130017,120017,2300

Curs valutar Armetis-Grup CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Armetis-Grup CSV. Convertor valutar.