Curs valutar: Banca Nationala 

25 martie 2019
Curs valutar Banca Nationala a Moldovei. Ratele de schimb - Banca Nationala a Moldovei (BNM).
SimbolValutaCotațieEvoluțieacum 7 zileacum 30 zile
USDDolar S.U.A.17,26340,073017,190417,1324
EUREuro19,50340,044719,458719,4419
RUBRubla rusa0,26830,00510,26320,2616
RONLeu romanesc4,10530,01334,09204,0880
UAHHrivna ucraineana0,64190,00580,63610,6344
GBPLira sterlina22,6902-0,110322,800522,3681
CHFFranc elvetian17,35450,231717,122817,1153

Curs valutar Banca Nationala a Moldovei: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Banca Nationala a Moldovei. Convertor valutar.