Curs valutar: Banca Nationala 

22 noiembrie 2017
Curs valutar Banca Nationala a Moldovei. Ratele de schimb - Banca Nationala a Moldovei (BNM).
SimbolValutaCotațieEvoluțieacum 7 zileacum 30 zile
USDDolar S.U.A.17,4900-0,182717,672717,3288
EUREuro20,5096-0,210920,720520,4576
RUBRubla rusa0,2942-0,00150,29570,3011
RONLeu romanesc4,4047-0,05484,45954,4492
UAHHrivna ucraineana0,6603-0,00650,66680,6528
GBPLira sterlina23,1435-0,030823,174322,8308
CHFFranc elvetian17,5903-0,176617,766917,6428

Curs valutar Banca Nationala a Moldovei: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Banca Nationala a Moldovei. Convertor valutar.