Curs valutar: Banca Nationala 

21 septembrie 2017
Curs valutar Banca Nationala a Moldovei. Ratele de schimb - Banca Nationala a Moldovei (BNM).
SimbolValutaCotațieEvoluțieacum 7 zileacum 30 zile
USDDolar S.U.A.17,6393-0,045517,684817,8649
EUREuro21,1751-0,019321,194421,0030
RUBRubla rusa0,3047-0,00200,30670,3029
RONLeu romanesc4,6036-0,00194,60554,5769
UAHHrivna ucraineana0,6743-0,00370,67800,7020
GBPLira sterlina23,87820,424523,453723,0351
CHFFranc elvetian18,3561-0,080018,436118,4669

Curs valutar Banca Nationala a Moldovei: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Banca Nationala a Moldovei. Convertor valutar.