Curs valutar: Banca Nationala 

14 noiembrie 2018
Curs valutar Banca Nationala a Moldovei. Ratele de schimb - Banca Nationala a Moldovei (BNM).
SimbolValutaCotațieEvoluțieacum 7 zileacum 30 zile
USDDolar S.U.A.17,0297-0,070417,100116,9994
EUREuro19,1610-0,342519,503519,6896
RUBRubla rusa0,2514-0,00740,25880,2578
RONLeu romanesc4,1116-0,07044,18204,2249
UAHHrivna ucraineana0,6109-0,00140,61230,6082
GBPLira sterlina22,0042-0,340422,344622,4741
CHFFranc elvetian16,8678-0,161617,029417,1469

Curs valutar Banca Nationala a Moldovei: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Banca Nationala a Moldovei. Convertor valutar.