Curs valutar: Ciocana CSV 

3 august 2020
Curs valutar Ciocana CSV. Ratele de schimb - Ciocana CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,500016,670016,620016,820017,120017,2900
EUREuro19,420019,640019,350019,640019,200019,4700
RUBRubla rusa0,22000,22800,23000,23700,23500,2450
RONLeu romanesc4,03004,06003,96003,99003,93003,9800
UAHHrivna ucraineana0,56000,62000,58000,64000,62000,6700
GBPLira sterlina21,370021,620021,000021,430020,780021,2500
CHFFranc elvetian18,050018,340017,750018,170017,800018,4000

Curs valutar Ciocana CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Ciocana CSV. Convertor valutar.