Curs valutar: Ciocana CSV 

13 decembrie 2018
Curs valutar Ciocana CSV. Ratele de schimb - Ciocana CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,180017,260017,100017,180016,630017,0500
EUREuro19,470019,540019,320019,430018,930019,3000
RUBRubla rusa0,25600,25900,25200,25600,24200,2520
RONLeu romanesc4,17004,19004,13004,18004,00004,1600
UAHHrivna ucraineana0,60000,63000,60000,62000,60000,6200
GBPLira sterlina21,360021,550021,200021,700021,530021,9000
CHFFranc elvetian17,150017,350016,900017,130016,600017,1000

Curs valutar Ciocana CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Ciocana CSV. Convertor valutar.