Curs valutar: Ciocana CSV 

16 octombrie 2018
Curs valutar Ciocana CSV. Ratele de schimb - Ciocana CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,900016,970016,900016,980016,720016,7800
EUREuro19,520019,590019,420019,500019,430019,5400
RUBRubla rusa0,25500,25900,25000,25300,24100,2460
RONLeu romanesc4,16004,19004,15004,18004,16004,2000
UAHHrivna ucraineana0,60000,62000,60000,62000,59000,6300
GBPLira sterlina22,050022,180021,950022,050021,700021,8500
CHFFranc elvetian17,100017,200017,120017,250017,100017,2000

Curs valutar Ciocana CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Ciocana CSV. Convertor valutar.