Curs valutar: Valuta Elit CSV 

24 aprilie 2019
Curs valutar Valuta Elit CSV. Ratele de schimb - Valuta Elit CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,780017,85000,00000,000017,220017,2700
EUREuro19,940019,97000,00000,000019,450019,4900
RUBRubla rusa0,27200,28200,00000,00000,26400,2690
RONLeu romanesc4,17004,20000,00000,00004,05004,1000
UAHHrivna ucraineana0,66000,69000,00000,00000,63000,6600
GBPLira sterlina22,620022,95000,00000,000022,400022,6400
CHFFranc elvetian17,300017,62000,00000,000017,150017,2500

Curs valutar Valuta Elit CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Valuta Elit CSV. Convertor valutar.