Curs valutar: Valuta Elit CSV 

23 aprilie 2021
Curs valutar Valuta Elit CSV. Ratele de schimb - Valuta Elit CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,910017,950017,850017,890017,760017,9500
EUREuro21,500021,550021,280021,320021,140021,3500
RUBRubla rusa0,23100,23400,23100,23400,23400,2420
RONLeu romanesc4,33004,35004,30004,33004,30004,3400
UAHHrivna ucraineana0,63000,65000,63000,66000,64000,6700
GBPLira sterlina24,800024,870024,200024,540024,250024,6800
CHFFranc elvetian19,360019,450019,350019,420019,280019,4900

Curs valutar Valuta Elit CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Valuta Elit CSV. Convertor valutar.