Curs valutar: Valuta Elit CSV 

25 ianuarie 2021
Curs valutar Valuta Elit CSV. Ratele de schimb - Valuta Elit CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,360017,420017,270017,320017,180017,3200
EUREuro21,040021,140020,840020,890020,820021,0900
RUBRubla rusa0,22300,23400,23100,23200,22400,2320
RONLeu romanesc4,24004,32004,26004,28004,23004,2900
UAHHrivna ucraineana0,62000,65000,62000,64000,60000,6400
GBPLira sterlina23,460023,720023,230023,370022,700023,1200
CHFFranc elvetian19,460019,510019,230019,370019,230019,4700

Curs valutar Valuta Elit CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Valuta Elit CSV. Convertor valutar.