Curs valutar: Valuta Elit CSV 

16 octombrie 2018
Curs valutar Valuta Elit CSV. Ratele de schimb - Valuta Elit CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,880016,930016,900016,95000,00000,0000
EUREuro19,550019,590019,460019,50000,00000,0000
RUBRubla rusa0,25200,26200,24800,25900,00000,0000
RONLeu romanesc4,10004,19004,15004,20000,00000,0000
UAHHrivna ucraineana0,60000,63000,60000,62000,00000,0000
GBPLira sterlina21,800022,100021,650021,98000,00000,0000
CHFFranc elvetian17,170017,200017,150017,22000,00000,0000

Curs valutar Valuta Elit CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Valuta Elit CSV. Convertor valutar.