Curs valutar: Valuta Elit CSV 

28 ianuarie 2020
Curs valutar Valuta Elit CSV. Ratele de schimb - Valuta Elit CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,500017,590017,530017,560017,200017,2700
EUREuro19,320019,410019,420019,480019,120019,2000
RUBRubla rusa0,27600,28200,27900,28300,27200,2750
RONLeu romanesc4,02004,07004,02004,06003,98004,0200
UAHHrivna ucraineana0,72000,74000,73000,76000,73000,7600
GBPLira sterlina22,640022,900022,360022,720022,080022,3800
CHFFranc elvetian17,800018,140017,600018,060017,460017,6300

Curs valutar Valuta Elit CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Valuta Elit CSV. Convertor valutar.