Curs valutar: Valuta Elit CSV 

25 iunie 2022
Curs valutar Valuta Elit CSV. Ratele de schimb - Valuta Elit CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.19,130019,250019,120019,270018,980019,1200
EUREuro20,150020,280020,080020,230020,280020,4200
RUBRubla rusa0,28000,31000,27000,30000,27000,3000
RONLeu romanesc4,05004,12004,03004,12004,01004,1200
UAHHrivna ucraineana0,45000,56000,45000,57000,40000,5500
GBPLira sterlina23,100023,520023,050023,520023,500023,7800
CHFFranc elvetian19,500019,910019,150019,740019,250019,6700

Curs valutar Valuta Elit CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Valuta Elit CSV. Convertor valutar.