Curs valutar: Valuta Elit CSV 

23 octombrie 2019
Curs valutar Valuta Elit CSV. Ratele de schimb - Valuta Elit CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,320017,370017,450017,500017,620017,6800
EUREuro19,280019,320019,230019,280019,420019,4800
RUBRubla rusa0,26600,27000,26400,26900,26600,2730
RONLeu romanesc4,00004,05004,02004,06004,06004,1200
UAHHrivna ucraineana0,70000,72000,70000,72000,71000,7400
GBPLira sterlina22,000022,360021,480021,960021,560021,9400
CHFFranc elvetian17,510017,750017,360017,670017,620017,9000

Curs valutar Valuta Elit CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Valuta Elit CSV. Convertor valutar.