Curs valutar: Valuta Elit CSV 

19 august 2019
Curs valutar Valuta Elit CSV. Ratele de schimb - Valuta Elit CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,650017,680017,520017,570017,500017,5600
EUREuro19,530019,580019,540019,590019,650019,7000
RUBRubla rusa0,26000,26900,26000,26900,27200,2780
RONLeu romanesc4,08004,16004,10004,17004,15004,1800
UAHHrivna ucraineana0,70000,73000,69000,72000,68000,7100
GBPLira sterlina20,600021,300020,660021,200021,400021,7200
CHFFranc elvetian17,600017,960017,370017,900017,520017,7900

Curs valutar Valuta Elit CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Valuta Elit CSV. Convertor valutar.