Curs valutar: Valuta Elit CSV 

20 februarie 2019
Curs valutar Valuta Elit CSV. Ratele de schimb - Valuta Elit CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,160017,200017,140017,18000,00000,0000
EUREuro19,420019,460019,380019,42000,00000,0000
RUBRubla rusa0,25700,26200,25700,26400,00000,0000
RONLeu romanesc4,08004,12004,08004,10000,00000,0000
UAHHrivna ucraineana0,63000,66000,63000,65000,00000,0000
GBPLira sterlina21,800022,180021,600021,96000,00000,0000
CHFFranc elvetian17,100017,190017,100017,17000,00000,0000

Curs valutar Valuta Elit CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Valuta Elit CSV. Convertor valutar.