Curs valutar: Valuta Elit CSV 

2 aprilie 2020
Curs valutar Valuta Elit CSV. Ratele de schimb - Valuta Elit CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.18,500018,650018,040018,14000,00000,0000
EUREuro20,240020,390019,530019,65000,00000,0000
RUBRubla rusa0,23600,25000,23500,24700,00000,0000
RONLeu romanesc3,80004,05003,72004,00000,00000,0000
UAHHrivna ucraineana0,60000,70000,52000,70000,00000,0000
GBPLira sterlina22,250022,620021,000021,65000,00000,0000
CHFFranc elvetian18,500019,050017,380018,42000,00000,0000

Curs valutar Valuta Elit CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Valuta Elit CSV. Convertor valutar.