Curs valutar: Deghest CSV 

18 iulie 2018
Curs valutar Deghest CSV. Ratele de schimb - Deghest CSV (DEGH).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,600016,650016,580016,630016,740016,7900
EUREuro19,410019,480019,420019,490019,580019,6500
RUBRubla rusa0,26200,26500,26100,26400,26300,2650
RONLeu romanesc4,15004,17004,16004,19004,17004,1900
UAHHrivna ucraineana0,63000,66000,64000,66000,64000,6600
GBPLira sterlina21,760021,870021,750021,880022,080022,1600
CHFFranc elvetian16,620016,750016,650016,820016,720016,8500

Curs valutar Deghest CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Deghest CSV. Convertor valutar.