Curs valutar: Deghest CSV 

19 octombrie 2017
Curs valutar Deghest CSV. Ratele de schimb - Deghest CSV (DEGH).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,280017,330017,340017,400017,560017,6100
EUREuro20,330020,400020,470020,540021,000021,0700
RUBRubla rusa0,29600,29900,29400,29700,29900,3020
RONLeu romanesc4,43004,46004,43004,47004,55004,5700
UAHHrivna ucraineana0,64000,67000,65000,67000,67000,7000
GBPLira sterlina22,450022,650022,580022,700023,450023,6000
CHFFranc elvetian18,000018,150018,000018,170018,450018,5500

Curs valutar Deghest CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Deghest CSV. Convertor valutar.