Curs valutar: Deghest CSV 

19 septembrie 2018
Curs valutar Deghest CSV. Ratele de schimb - Deghest CSV (DEGH).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,730016,760016,720016,750016,700016,7300
EUREuro19,500019,550019,370019,420019,080019,1300
RUBRubla rusa0,24300,24500,23300,23800,24500,2470
RONLeu romanesc4,16004,19004,14004,17004,06004,0900
UAHHrivna ucraineana0,58000,61000,59000,62000,61000,6400
GBPLira sterlina21,720021,820021,500021,640021,050021,1400
CHFFranc elvetian17,200017,270016,980017,070016,600016,6700

Curs valutar Deghest CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Deghest CSV. Convertor valutar.