Curs valutar: Deghest CSV 

18 ianuarie 2019
Curs valutar Deghest CSV. Ratele de schimb - Deghest CSV (DEGH).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,110017,140017,060017,150017,260017,2900
EUREuro19,480019,530019,580019,660019,610019,6600
RUBRubla rusa0,25300,25600,25100,25400,25400,2580
RONLeu romanesc4,14004,18004,17004,21004,18004,2100
UAHHrivna ucraineana0,61000,63000,61000,64000,61000,6400
GBPLira sterlina21,820021,940021,480021,590021,580021,6800
CHFFranc elvetian17,140017,240017,160017,270017,230017,3300

Curs valutar Deghest CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Deghest CSV. Convertor valutar.