Curs valutar: Deghest CSV 

12 decembrie 2017
Curs valutar Deghest CSV. Ratele de schimb - Deghest CSV (DEGH).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,190017,270017,140017,220017,630017,6800
EUREuro20,260020,380020,320020,440020,520020,5900
RUBRubla rusa0,28700,29000,28700,29100,29400,2960
RONLeu romanesc4,35004,38004,33004,37004,37004,4100
UAHHrivna ucraineana0,63000,66000,63000,66000,66000,6800
GBPLira sterlina22,700022,900022,750022,950023,000023,0800
CHFFranc elvetian17,450017,600017,550017,650017,650017,7500

Curs valutar Deghest CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Deghest CSV. Convertor valutar.