Curs valutar: Deghest CSV 

23 aprilie 2021
Curs valutar Deghest CSV. Ratele de schimb - Deghest CSV (DEGH).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,910017,960017,800017,870017,800017,9500
EUREuro21,520021,590021,260021,340021,200021,3500
RUBRubla rusa0,23200,23400,23100,23400,23400,2420
RONLeu romanesc4,33004,36004,28004,33004,31004,3400
UAHHrivna ucraineana0,63000,66000,64000,67000,64000,6700
GBPLira sterlina24,810024,920024,400024,520024,520024,6800
CHFFranc elvetian19,360019,470019,350019,470019,340019,4900

Curs valutar Deghest CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Deghest CSV. Convertor valutar.