Curs valutar: Deghest CSV 

27 mai 2018
Curs valutar Deghest CSV. Ratele de schimb - Deghest CSV (DEGH).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,840016,890016,580016,630016,510016,5600
EUREuro19,670019,740019,570019,650020,030020,1000
RUBRubla rusa0,26900,27300,26400,26600,26100,2640
RONLeu romanesc4,20004,23004,20004,23004,28004,3100
UAHHrivna ucraineana0,64000,66000,63000,65000,62000,6500
GBPLira sterlina22,260022,340022,170022,270022,750022,8400
CHFFranc elvetian16,900016,960016,540016,600016,730016,8300

Curs valutar Deghest CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Deghest CSV. Convertor valutar.