Curs valutar: Deghest CSV 

25 martie 2019
Curs valutar Deghest CSV. Ratele de schimb - Deghest CSV (DEGH).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,230017,260017,230017,260017,150017,1800
EUREuro19,440019,490019,420019,490019,400019,4500
RUBRubla rusa0,26300,26700,26100,26300,25800,2600
RONLeu romanesc4,07004,11004,06004,09004,07004,1000
UAHHrivna ucraineana0,63000,65000,64000,66000,63000,6500
GBPLira sterlina22,570022,620022,660022,720022,080022,2000
CHFFranc elvetian17,190017,230017,130017,180017,160017,2000

Curs valutar Deghest CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Deghest CSV. Convertor valutar.