Curs valutar: Deghest CSV 

18 februarie 2018
Curs valutar Deghest CSV. Ratele de schimb - Deghest CSV (DEGH).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,550016,610016,700016,750016,790016,8700
EUREuro20,600020,680020,420020,510020,460020,5800
RUBRubla rusa0,29000,29400,28300,28500,29100,2950
RONLeu romanesc4,39004,42004,37004,40004,38004,4100
UAHHrivna ucraineana0,61000,64000,61000,63000,58000,6200
GBPLira sterlina23,000023,250022,900023,250022,900023,0500
CHFFranc elvetian17,850017,950017,670017,800017,250017,3800

Curs valutar Deghest CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Deghest CSV. Convertor valutar.