Curs valutar: Deghest CSV 

14 noiembrie 2018
Curs valutar Deghest CSV. Ratele de schimb - Deghest CSV (DEGH).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,050017,080017,000017,050016,900016,9300
EUREuro19,230019,280019,430019,480019,510019,5600
RUBRubla rusa0,24700,25200,25300,25700,25200,2550
RONLeu romanesc4,09004,13004,14004,17004,14004,1800
UAHHrivna ucraineana0,60000,62000,60000,63000,60000,6200
GBPLira sterlina21,930022,030022,070022,150021,950022,1000
CHFFranc elvetian16,930017,100017,060017,170017,080017,2200

Curs valutar Deghest CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Deghest CSV. Convertor valutar.