Curs valutar: Deghest CSV 

19 iunie 2019
Curs valutar Deghest CSV. Ratele de schimb - Deghest CSV (DEGH).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.18,140018,170018,170018,210017,930017,9600
EUREuro20,330020,380020,490020,540019,990020,0400
RUBRubla rusa0,27900,28100,27700,28000,27300,2760
RONLeu romanesc4,29004,32004,32004,34004,17004,2000
UAHHrivna ucraineana0,69000,71000,68000,71000,68000,7000
GBPLira sterlina22,570022,670022,850022,950022,650022,8000
CHFFranc elvetian18,140018,200018,130018,240017,600017,7000

Curs valutar Deghest CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Deghest CSV. Convertor valutar.