Curs valutar: Deghest CSV 

25 ianuarie 2021
Curs valutar Deghest CSV. Ratele de schimb - Deghest CSV (DEGH).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,360017,420017,270017,320017,120017,2800
EUREuro21,080021,140020,840020,890020,680020,9600
RUBRubla rusa0,22300,23400,23100,23300,22300,2320
RONLeu romanesc4,24004,32004,26004,28004,21004,2800
UAHHrivna ucraineana0,62000,65000,62000,64000,60000,6300
GBPLira sterlina23,620023,730023,300023,370022,860023,0800
CHFFranc elvetian19,460019,540019,200019,260019,140019,3700

Curs valutar Deghest CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Deghest CSV. Convertor valutar.