Curs valutar: Valuta Elit CSV 

17 iunie 2024
Curs valutar Valuta Elit CSV. Ratele de schimb - Valuta Elit CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,680017,860017,580017,670017,560017,6000
EUREuro19,030019,170019,000019,090019,120019,1500
RUBRubla rusa0,15800,19300,18500,19300,18400,1880
RONLeu romanesc3,78003,89003,75003,87003,82003,8400
UAHHrivna ucraineana0,40000,45000,38000,44000,41000,4400
GBPLira sterlina21,500022,540021,280022,300021,220022,2400
CHFFranc elvetian19,260019,860019,250019,540019,250019,5200

Curs valutar Valuta Elit CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Valuta Elit CSV. Convertor valutar.