Curs valutar: Valuta Elit CSV 

24 februarie 2024
Curs valutar Valuta Elit CSV. Ratele de schimb - Valuta Elit CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,800017,890017,750017,850017,550017,6700
EUREuro19,280019,350019,120019,230019,230019,2700
RUBRubla rusa0,18600,19200,18600,19200,18400,1950
RONLeu romanesc3,86003,88003,85003,87003,83003,8900
UAHHrivna ucraineana0,40000,48000,46000,48000,43000,4900
GBPLira sterlina22,040022,450021,320022,350021,320022,3500
CHFFranc elvetian20,030020,350019,330020,340019,650020,2700

Curs valutar Valuta Elit CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Valuta Elit CSV. Convertor valutar.