Curs valutar 

17 iunie 2024
Curs valutar Banca Nationala a Moldovei și alte banci: Euro, Dolar. Convertor valutar.
MDL
USD
EUR
RUB
RON
NumeCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
Banca Nationala17,8019,050,203,83
BCR Chișinău17,7018,0219,0019,353,773,90
Comerțbank17,7117,9819,0219,31
Energbank17,7318,0219,0219,343,783,89
EuroCreditBank17,7017,9719,0019,273,773,87
Eximbank17,7017,9719,0219,333,753,89
FinComBank17,7418,0019,0119,333,763,89
Mobiasbanca17,7518,0319,0319,35
Moldindconbank17,6717,9918,9519,353,743,88
Moldova Agroindbank17,7218,0319,0019,373,763,89
Victoriabank17,7017,9919,0419,343,773,90
Armetis-Grup CSV17,7417,8619,0319,170,160,193,783,89
Ciocana CSV17,7017,8619,0019,170,160,193,783,89
Clio CSV17,7417,8619,0319,170,160,193,783,89
Deghest CSV17,7217,8619,0319,170,160,193,783,89
Orion CSV17,7417,8619,0319,170,160,193,783,89
Vadisan CSV17,6017,8619,0319,170,160,193,783,89
Valuta Elit CSV17,6817,8619,0319,170,160,193,783,89

Curs valutar Banca Nationala a Moldovei: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Convertor valutar, curs valutar la toate bancile. Ratele de schimb: BNM.