Curs valutar 

21 februarie 2024
Curs valutar Banca Nationala a Moldovei și alte banci: Euro, Dolar. Convertor valutar.
MDL
USD
EUR
RUB
RON
NumeCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
Banca Nationala17,9019,330,193,88
BCR Chișinău17,8218,0519,2819,553,823,94
Comerțbank17,8518,0019,3019,50
Energbank17,8518,0519,3219,533,823,92
EuroCreditBank17,8418,0419,3019,543,823,92
Eximbank17,8318,0319,3019,553,803,95
FinComBank17,8418,0419,3019,533,823,92
Mobiasbanca17,8218,0819,3219,57
Moldindconbank17,8418,0919,3019,573,803,95
Moldova Agroindbank17,8418,0619,3019,553,823,94
Victoriabank17,7518,0519,2519,573,803,95
Armetis-Grup CSV17,8417,8919,3019,350,190,193,863,88
Ciocana CSV17,8317,8919,2919,350,190,193,863,88
Clio CSV17,8417,8919,3019,350,190,193,863,88
Deghest CSV17,8317,8919,3019,350,190,193,863,88
Orion CSV17,8417,8919,3019,350,190,193,863,88
Vadisan CSV17,8017,8919,2519,350,180,193,803,88
Valuta Elit CSV17,8017,8919,3019,350,190,193,863,88

Curs valutar Banca Nationala a Moldovei: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Convertor valutar, curs valutar la toate bancile. Ratele de schimb: BNM.