Curs valutar: Vadisan CSV 

17 iunie 2024
Curs valutar Vadisan CSV. Ratele de schimb - Vadisan CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,600017,860017,500017,670017,550017,6000
EUREuro19,030019,170019,000019,090019,050019,1500
RUBRubla rusa0,15800,19300,18000,19300,18000,1870
RONLeu romanesc3,78003,89003,78003,87003,80003,8500
UAHHrivna ucraineana0,38000,45000,38000,44000,40000,4500
GBPLira sterlina20,380022,540020,200022,300020,200022,2500
CHFFranc elvetian19,060019,860019,050019,540019,050019,5200

Curs valutar Vadisan CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Vadisan CSV. Convertor valutar.