Curs valutar: Vadisan CSV 

24 februarie 2024
Curs valutar Vadisan CSV. Ratele de schimb - Vadisan CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,800017,890017,750017,870017,630017,7200
EUREuro19,300019,390019,150019,250019,230019,3200
RUBRubla rusa0,18000,19200,18000,19200,18000,1950
RONLeu romanesc3,80003,88003,80003,88003,80003,8900
UAHHrivna ucraineana0,40000,48000,40000,48000,40000,4900
GBPLira sterlina21,400022,450021,300022,350021,260022,3500
CHFFranc elvetian19,300020,350019,200020,340019,200020,2700

Curs valutar Vadisan CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Vadisan CSV. Convertor valutar.