Curs valutar: Armetis-Grup CSV 

24 februarie 2024
Curs valutar Armetis-Grup CSV. Ratele de schimb - Armetis-Grup CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,840017,890017,800017,850017,650017,6700
EUREuro19,300019,350019,180019,230019,250019,2700
RUBRubla rusa0,19000,19200,19000,19200,19200,1930
RONLeu romanesc3,86003,88003,85003,87003,86003,8700
UAHHrivna ucraineana0,46000,48000,46000,48000,47000,4800
GBPLira sterlina22,400022,450022,300022,350022,340022,3600
CHFFranc elvetian20,300020,350020,120020,340020,230020,2500

Curs valutar Armetis-Grup CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Armetis-Grup CSV. Convertor valutar.