Curs valutar: Armetis-Grup CSV 

21 iulie 2024
Curs valutar Armetis-Grup CSV. Ratele de schimb - Armetis-Grup CSV.
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,570017,650017,620017,710017,720017,8200
EUREuro19,130019,210019,150019,240019,050019,1400
RUBRubla rusa0,19000,20000,19000,20000,18500,1930
RONLeu romanesc3,83003,89003,81003,87003,78003,8700
UAHHrivna ucraineana0,40000,44000,42000,45000,40000,4500
GBPLira sterlina22,570022,720022,580022,670022,400022,5200
CHFFranc elvetian19,620019,910019,520019,810019,720019,9600

Curs valutar Armetis-Grup CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Armetis-Grup CSV. Convertor valutar.