Curs valutar: Deghest CSV 

24 februarie 2024
Curs valutar Deghest CSV. Ratele de schimb - Deghest CSV (DEGH).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,820017,890017,780017,850017,610017,7200
EUREuro19,300019,350019,180019,230019,230019,3200
RUBRubla rusa0,19000,19200,19000,19200,19100,1950
RONLeu romanesc3,86003,88003,85003,87003,85003,8900
UAHHrivna ucraineana0,46000,48000,46000,48000,45000,4900
GBPLira sterlina22,360022,450022,260022,350022,220022,3500
CHFFranc elvetian20,300020,400020,120020,340020,180020,2700

Curs valutar Deghest CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Deghest CSV. Convertor valutar.