Curs valutar: Deghest CSV 

17 iunie 2024
Curs valutar Deghest CSV. Ratele de schimb - Deghest CSV (DEGH).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,720017,860017,580017,670017,570017,6100
EUREuro19,030019,170019,000019,090019,120019,1500
RUBRubla rusa0,15800,19300,18500,19300,18500,1870
RONLeu romanesc3,78003,89003,78003,87003,83003,8500
UAHHrivna ucraineana0,40000,45000,38000,44000,40000,4400
GBPLira sterlina22,320022,540022,200022,300022,150022,2400
CHFFranc elvetian19,620019,860019,450019,540019,500019,5800

Curs valutar Deghest CSV: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Deghest CSV. Convertor valutar.