Curs valutar: EuroCreditBank 

14 noiembrie 2018
Curs valutar EuroCreditBank. Ratele de schimb - EuroCreditBank (ECB).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,020017,140017,000017,110016,900017,0200
EUREuro19,200019,360019,450019,590019,500019,6800
RUBRubla rusa0,24200,25400,25000,25900,24800,2580
RONLeu romanesc4,02004,18004,02004,18004,04004,2000
UAHHrivna ucraineana0,50000,64000,50000,64000,50000,6400
GBPLira sterlina21,600022,100021,500022,300021,400022,2000
CHFFranc elvetian16,600017,100016,300017,100016,400017,2000

Curs valutar EuroCreditBank: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar EuroCreditBank. Convertor valutar.