Curs valutar: EuroCreditBank 

19 septembrie 2018
Curs valutar EuroCreditBank. Ratele de schimb - EuroCreditBank (ECB).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,720016,830016,700016,820016,620016,7600
EUREuro19,520019,690019,360019,540018,900019,0600
RUBRubla rusa0,24000,24900,23000,24000,24000,2520
RONLeu romanesc4,02004,20004,00004,18003,93004,0700
UAHHrivna ucraineana0,50000,63000,50000,63000,46000,6400
GBPLira sterlina21,200021,900021,000021,700020,400021,1000
CHFFranc elvetian16,700017,300016,500017,200016,100016,8000

Curs valutar EuroCreditBank: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar EuroCreditBank. Convertor valutar.