Curs valutar: EuroCreditBank 

18 februarie 2018
Curs valutar EuroCreditBank. Ratele de schimb - EuroCreditBank (ECB).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,500016,700016,620016,720016,740016,9400
EUREuro20,500020,800020,330020,530020,400020,6600
RUBRubla rusa0,28700,29700,27800,28800,28500,3000
RONLeu romanesc4,25004,45004,20004,40004,20004,4200
UAHHrivna ucraineana0,46000,64000,46000,64000,46000,6200
GBPLira sterlina22,400023,200022,300023,000022,300023,2000
CHFFranc elvetian17,200017,900017,100017,700017,050017,5500

Curs valutar EuroCreditBank: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar EuroCreditBank. Convertor valutar.