Curs valutar: EuroCreditBank 

25 ianuarie 2021
Curs valutar EuroCreditBank. Ratele de schimb - EuroCreditBank (ECB).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,320017,520017,200017,400017,160017,3400
EUREuro21,060021,340020,800021,050020,920021,1800
RUBRubla rusa0,22300,23500,22700,23800,22500,2350
RONLeu romanesc4,16004,38004,15004,30004,16004,3400
UAHHrivna ucraineana0,46000,64000,45000,62000,46000,6400
GBPLira sterlina23,000023,980022,600023,600022,500023,4000
CHFFranc elvetian19,000019,800018,900019,500018,800019,5000

Curs valutar EuroCreditBank: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar EuroCreditBank. Convertor valutar.