Curs valutar: EuroCreditBank 

23 aprilie 2021
Curs valutar EuroCreditBank. Ratele de schimb - EuroCreditBank (ECB).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,870018,070017,750017,970017,780017,9600
EUREuro21,500021,740021,250021,520021,200021,4400
RUBRubla rusa0,23000,23900,22700,23700,23400,2430
RONLeu romanesc4,20004,40004,20004,37004,20004,3800
UAHHrivna ucraineana0,50000,66000,50000,67000,50000,6800
GBPLira sterlina24,000025,100024,000024,700024,200024,8000
CHFFranc elvetian19,000019,700019,000019,500018,900019,4000

Curs valutar EuroCreditBank: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar EuroCreditBank. Convertor valutar.