Curs valutar: EuroCreditBank 

18 ianuarie 2019
Curs valutar EuroCreditBank. Ratele de schimb - EuroCreditBank (ECB).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,060017,200017,010017,160017,250017,3700
EUREuro19,440019,620019,580019,780019,600019,7900
RUBRubla rusa0,25000,26000,24800,25800,25200,2620
RONLeu romanesc4,02004,18004,05004,20004,08004,2200
UAHHrivna ucraineana0,42000,63000,45000,63000,46000,6400
GBPLira sterlina21,200022,100021,000021,800021,200021,8800
CHFFranc elvetian16,600017,300016,700017,400016,700017,4400

Curs valutar EuroCreditBank: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar EuroCreditBank. Convertor valutar.