Curs valutar: EuroCreditBank 

12 decembrie 2017
Curs valutar EuroCreditBank. Ratele de schimb - EuroCreditBank (ECB).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,220017,340017,100017,230017,550017,7000
EUREuro20,260020,440020,280020,470020,450020,6500
RUBRubla rusa0,28600,29400,28300,29400,29000,3000
RONLeu romanesc4,22004,40004,22004,40004,24004,4200
UAHHrivna ucraineana0,52000,66000,52000,66000,52000,6800
GBPLira sterlina22,250023,000022,200023,000022,300023,1000
CHFFranc elvetian17,050017,500017,050017,550017,100017,8000

Curs valutar EuroCreditBank: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar EuroCreditBank. Convertor valutar.