Curs valutar: Energbank 

16 octombrie 2018
Curs valutar Energbank. Ratele de schimb - Energbank (ENEG).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,900017,030016,940017,030016,700016,8200
EUREuro19,540019,720019,400019,570019,450019,6500
RUBRubla rusa0,25300,26000,25000,25700,24000,2480
RONLeu romanesc4,05004,22004,05004,18004,00004,2000
UAHHrivna ucraineana0,40000,63000,40000,63000,40000,6300
GBPLira sterlina20,000022,300020,000022,000020,000021,8000
CHFFranc elvetian15,500017,300015,500017,300015,500017,2000

Curs valutar Energbank: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Energbank. Convertor valutar.