Curs valutar: Energbank 

19 august 2019
Curs valutar Energbank. Ratele de schimb - Energbank (ENEG).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,550017,700017,450017,600017,500017,6300
EUREuro19,450019,700019,450019,700019,670019,8500
RUBRubla rusa0,25800,26800,25000,27000,27000,2800
RONLeu romanesc4,05004,18004,00004,20004,10004,2200
UAHHrivna ucraineana0,50000,73000,50000,73000,50000,7200
GBPLira sterlina20,000021,300020,000021,300021,000022,1000
CHFFranc elvetian16,000018,000016,000018,000016,500018,0000

Curs valutar Energbank: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Energbank. Convertor valutar.