Curs valutar: Energbank 

13 decembrie 2018
Curs valutar Energbank. Ratele de schimb - Energbank (ENEG).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,200017,330017,120017,220016,950017,0700
EUREuro19,470019,680019,380019,540019,180019,3500
RUBRubla rusa0,25400,26200,25200,26000,24500,2530
RONLeu romanesc4,05004,22004,05004,20004,05004,2000
UAHHrivna ucraineana0,40000,63000,40000,63000,40000,6300
GBPLira sterlina20,000021,80000,00000,000020,000022,3000
CHFFranc elvetian15,500017,30000,00000,000015,500017,2000

Curs valutar Energbank: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Energbank. Convertor valutar.