Curs valutar: Moldova Agroindbank 

3 decembrie 2021
Curs valutar Moldova Agroindbank. Ratele de schimb - Moldova Agroindbank (MAIB).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,640017,790017,670017,820017,450017,6100
EUREuro19,930020,130019,840020,030020,230020,4200
RUBRubla rusa0,23000,24100,23000,23800,24000,2490
RONLeu romanesc3,88004,06003,90004,05004,00004,1400
UAHHrivna ucraineana0,49000,69000,49000,69000,48000,6800
GBPLira sterlina23,240023,640023,350023,700023,750024,0500
CHFFranc elvetian18,900019,320018,810019,120018,940019,2900

Curs valutar Moldova Agroindbank: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Moldova Agroindbank. Convertor valutar.