Curs valutar: Moldova Agroindbank 

16 octombrie 2018
Curs valutar Moldova Agroindbank. Ratele de schimb - Moldova Agroindbank (MAIB).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,900017,020016,920017,040016,700016,8300
EUREuro19,570019,730019,430019,590019,490019,6900
RUBRubla rusa0,25300,26300,24700,25800,23900,2490
RONLeu romanesc4,03004,25004,03004,24004,07004,2700
UAHHrivna ucraineana0,44000,64000,44000,64000,40000,6000
GBPLira sterlina21,850022,400021,900022,400021,650022,1500
CHFFranc elvetian16,700017,260016,700017,160017,000017,5000

Curs valutar Moldova Agroindbank: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Moldova Agroindbank. Convertor valutar.