Curs valutar: Moldova Agroindbank 

3 august 2020
Curs valutar Moldova Agroindbank. Ratele de schimb - Moldova Agroindbank (MAIB).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.16,490016,760016,680016,940017,170017,4200
EUREuro19,440019,750019,390019,800019,310019,6100
RUBRubla rusa0,21800,23100,22400,23700,23700,2500
RONLeu romanesc3,87004,14003,83004,10003,68004,0800
UAHHrivna ucraineana0,41000,61000,42000,62000,45000,6500
GBPLira sterlina21,350021,950020,980021,730020,750021,7500
CHFFranc elvetian17,750018,400017,600018,450017,450018,4500

Curs valutar Moldova Agroindbank: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Moldova Agroindbank. Convertor valutar.