Curs valutar: Moldova Agroindbank 

20 februarie 2019
Curs valutar Moldova Agroindbank. Ratele de schimb - Moldova Agroindbank (MAIB).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,060017,190017,050017,180017,060017,2000
EUREuro19,330019,490019,300019,460019,380019,5800
RUBRubla rusa0,25400,26400,25300,26300,25300,2630
RONLeu romanesc3,96004,13003,99004,15004,00004,2000
UAHHrivna ucraineana0,45000,64000,46000,65000,42000,6300
GBPLira sterlina22,030022,680021,780022,230021,700022,2000
CHFFranc elvetian16,800017,300016,700017,140016,800017,2800

Curs valutar Moldova Agroindbank: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Moldova Agroindbank. Convertor valutar.