Curs valutar: Moldova Agroindbank 

19 august 2019
Curs valutar Moldova Agroindbank. Ratele de schimb - Moldova Agroindbank (MAIB).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,550017,680017,420017,620017,490017,6200
EUREuro19,460019,620019,460019,710019,680019,8400
RUBRubla rusa0,25900,26800,25100,27100,27000,2800
RONLeu romanesc4,02004,18004,00004,20004,09004,2200
UAHHrivna ucraineana0,54000,74000,54000,74000,52000,7200
GBPLira sterlina21,200021,600020,480021,480021,570022,0700
CHFFranc elvetian17,600018,100017,120018,120017,400017,9000

Curs valutar Moldova Agroindbank: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Moldova Agroindbank. Convertor valutar.