Curs valutar: Moldova Agroindbank 

13 decembrie 2018
Curs valutar Moldova Agroindbank. Ratele de schimb - Moldova Agroindbank (MAIB).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,210017,340017,110017,250016,930017,0500
EUREuro19,490019,690019,400019,580019,160019,3400
RUBRubla rusa0,25600,26600,25100,26100,24400,2550
RONLeu romanesc4,06004,26004,00004,20003,97004,1700
UAHHrivna ucraineana0,38000,62000,38000,62000,40000,6300
GBPLira sterlina21,360021,860021,500022,000021,700022,2000
CHFFranc elvetian17,140017,540016,700017,300016,500017,1000

Curs valutar Moldova Agroindbank: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Moldova Agroindbank. Convertor valutar.