Curs valutar: Moldova Agroindbank 

25 ianuarie 2021
Curs valutar Moldova Agroindbank. Ratele de schimb - Moldova Agroindbank (MAIB).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,340017,540017,230017,430017,150017,3500
EUREuro21,080021,350020,800021,060020,910021,1800
RUBRubla rusa0,22300,23500,23000,24000,22500,2350
RONLeu romanesc4,20004,40004,14004,34004,16004,3600
UAHHrivna ucraineana0,46000,66000,44000,64000,45000,6500
GBPLira sterlina23,600024,070023,300023,750022,830023,4500
CHFFranc elvetian19,400019,830019,050019,550018,900019,5000

Curs valutar Moldova Agroindbank: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Moldova Agroindbank. Convertor valutar.