Curs valutar: Moldova Agroindbank 

25 iunie 2022
Curs valutar Moldova Agroindbank. Ratele de schimb - Moldova Agroindbank (MAIB).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.19,130019,280019,180019,330019,030019,1800
EUREuro20,150020,320020,150020,320020,340020,5100
RONLeu romanesc3,96004,10003,94004,09003,98004,1400
UAHHrivna ucraineana0,48000,58000,48000,58000,48000,5800
GBPLira sterlina23,250023,600023,200023,700023,600023,9500
CHFFranc elvetian19,700020,000019,400019,900019,400019,8000

Curs valutar Moldova Agroindbank: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Moldova Agroindbank. Convertor valutar.