Curs valutar: Moldova Agroindbank 

24 aprilie 2019
Curs valutar Moldova Agroindbank. Ratele de schimb - Moldova Agroindbank (MAIB).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,790017,920017,760017,940017,200017,3300
EUREuro19,960020,130020,070020,270019,430019,5900
RUBRubla rusa0,27400,28400,27300,28300,26300,2730
RONLeu romanesc4,08004,24004,08004,27004,00004,1500
UAHHrivna ucraineana0,47000,67000,53000,73000,52000,7000
GBPLira sterlina22,800023,280023,090023,490022,550022,9500
CHFFranc elvetian17,100017,600017,460017,870017,100017,5000

Curs valutar Moldova Agroindbank: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Moldova Agroindbank. Convertor valutar.