Curs valutar: Moldova Agroindbank 

23 aprilie 2021
Curs valutar Moldova Agroindbank. Ratele de schimb - Moldova Agroindbank (MAIB).
Cotațieacum 7 zileacum 30 zile
SimbolValutaCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
USDDolar S.U.A.17,900018,080017,790017,980017,780017,9800
EUREuro21,510021,750021,280021,530021,200021,4500
RUBRubla rusa0,23000,24000,22600,23700,23400,2440
RONLeu romanesc4,27004,45004,24004,40004,24004,4100
UAHHrivna ucraineana0,48000,68000,48000,68000,49000,7000
GBPLira sterlina24,800025,200024,370024,770024,490024,8900
CHFFranc elvetian19,350019,750019,000019,500018,900019,4500

Curs valutar Moldova Agroindbank: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Moldova. Ratele de schimb valutar Moldova Agroindbank. Convertor valutar.